TYLE ZYSKU ILE ODZYSKU - ŚWIECE ZAPACHOWE
Knot drewniany

Pielęgnacja knota

JAK PRAWIDŁOWO KONSERWOWAĆ ŚWIECĘ Z DREWNIANYM KNOTEM

Otrzymaliśmy kilka zapytań o to, czy jest potrzebna pielęgnacja. 

Drewniane knoty zapewniają wyjątkowe wrażenia, gdy są pielęgnowane w odpowiedni sposób. Opieka nad drewnianym knotem jest jednak nieco inna niż nad knotem bawełnianym. 

. świece z drewnianym knotem

Pielęgnacja knotów drewnianych mocno nie odstaje od knotów bawełnianych. Czasami knoty drewniane wymagają wielu prób zapalenia. Nie jest to wynikiem wadliwego knota lub defektu produktu. Pomyśl o tym jak o rozpalaniu ogniska – czasami potrzeba trochę czasu, ponieważ ogień musi przepracować drewno, aby uzyskać odpowiedni płomień. Tak samo jest z drewnianym knotem na znacznie mniejszą skalę! 

 Knoty stosowane w naszych świecach są grubymi kawałkami drewna, dlatego są narażone na dłuższe rozpalanie

SPRAW, ABY PIERWSZE PALENIE BYŁO WYJĄTKOWE 

 

Pierwsze palenie drewnianego knota jest najważniejsze w określeniu, jak dobrze będzie on działał przez resztę życia świecy. Daj świecy wystarczająco dużo czasu, aby utworzyć równomierną pulę wosku na całej szerokości świecy przed jej zdmuchnięciem. To bierze między jeden-dwa godzinami. 

  

Knot do świecy

Wosk w świecy ma pamięć. Jeżeli ty no pozwalasz pełny topić basen tworzyć, ono może tunelować. I gdy ty palisz je znowu, ono może kontynuować tunel nawet gdy pozwolić palić dla długiego czasu. Palenie świecy aż do uzyskania równomiernej puli wosku za każdym razem, ale szczególnie za pierwszym razem, jest kluczem do długotrwałej świecy, która jest stosunkowo bezproblemowa. 

UTRZYMUJ SWÓJ KNOT PRZYCIĘTY 

świece rzepakowe

 

Podobnie jak bawełniany knot, drewniane knoty muszą być przycięte, aby działały jak najlepiej. Utrzymuj knot przycięty pomiędzy 1/8″ a 3/16″, aby wosk mógł być prawidłowo wciągnięty na knot. Jeśli knot jest zbyt długi, może nie być w stanie wciągnąć wosku i w rezultacie płomień będzie słaby. 

  

  USUWANIE POPIOŁU Z KNOTA 

Podczas palenia się knota, na jego górnej części będzie gromadzić się niewielka ilość popiołu. To potrzebuje knocked off po świeczka jest chłodny dla najlepszy palenie. Jeśli Twój płomień pali się słabo lub nie pali się dobrze, problemem może być nagromadzenie popiołu. Ważne jest również, aby nie dopuścić do nagromadzenia się zanieczyszczeń w samej świecy. Upewnij się, że usunąłeś popiół ze świecy przed ponownym zapaleniem. 

świece z drewnianym knotem

ZOSTAW TROCHĘ WOSKU NA DNIE 

To normalne, że na dnie świecy może pozostać niewielka ilość wosku. Twoja świeca jest gotowa, gdy knot jest widoczny pod woskiem. To jest normalne mieć do ½” wosku resztki. 

Drewniane knoty do świec mają wiele do zaoferowania miłośnikom świec. Miękki trzaskanie dźwięki zapewniają przyjemny słuchowy akompaniament dla delikatnego blasku świecy. Są one również czyste spalanie i przyjazne dla środowiska. Jeżeli ty nigdy próbowałeś drewnianego knota świeczka lub niepokoisz się niektóre ich wady, podążać te pointers robić twój następnemu doświadczeniu dobry jeden. 

 ZAWSZE PRZYCINAJ SWÓJ KNOT

Podobnie jak w przypadku knotów bawełnianych, przed każdym paleniem należy przyciąć drewniany knot. Podczas gdy zalecana wysokość dla knotów bawełnianych to 6mm, knoty drewniane powinny być na wysokości 3/ 4 mm. Pamiętaj, aby knot był równy.  

świece z drewnianym knotem

Obserwuj nas nas naszych socjalach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.