TYLE ZYSKU ILE ODZYSKU - ŚWIECE ZAPACHOWE
CBD Knot drewniany walentynki Wosk kokosowy Wosk rzepakowy Wosk sojowy

Jaki prezent na walentynki?

Walentynki już za dwa tygodnie! Dlatego zebraliśmy kilka najlepszych produktów, które naszym zdaniem będą idealnym prezentem lub pomogą Ci stworzyć idealną, romantyczną scenerię…
Walentynki nie muszą kojarzyć się z balonami i sztucznymi lizakami.

Róża

Jaki prezent na walentynki?

Czy istnieje coś bardziej nieodłącznie związanego z Walentynkami niż czerwona róża? W całej historii, czerwona róża była przywoływana w literaturze i poezji jako zmysłowo pachnący, najbardziej romantyczny kwiat ze wszystkich. 

Naszym zdaniem róża w doniczce jest idealnym połączeniem między tradycją czerwonej róży,a ekologią. Taka róża może cieszyć nasze oczy i nosy znacznie dłużej niż te cięte.

Świeca

Gdy zastanawiamy się nad symbolami miłości w pierwszej chwili pomyślimy o czerwonej róży, lecz następnym skojarzeniem często bywa płomień.

Walentynki to święto zakochanych, może to być idealnym pretekstem do zatrzymania się i skupienia się na swojej drugiej połówce. Wosk kokosowy, z którego w 100% składają się świece kokosowe na naszym sklepie, przez swoje właściwości idealnie unosi aromat w pomieszczeniu. 

świece kokosowa

Temperatura topnienia wosku kokosowego, z którego powstają nasze świece kokosowe   wynosi dokładnie tyle co temeratura ciałą, przez co staje się idealnym, naturalnym olejkiem do masażu. 

.

Świeca rzepakowa

Świece rzepakowe to najbardziej ekologiczne świece z dostępnych na rynku. Zawdzięczają to możliwości uprawy rzepaku w mniej wymagającym klimacie. Jaki można spotkać w Europie, przez co ślad węglowy jest najmniejszy. Wybierając świece rzepakowe nie tylko umilisz miłe chwilę ze swoją drugą połówką, ale także staniesz się bardziej eko.

Dziel pożyteczne z przyjemnością. Świece pszczele dzięki właściwością wosku pszczelego 

mogą pomóc w schorzeniach układu oddechowego, skóry czy serca.

Świece pszczele charakteryzują się pszczelim zapachem oraz wysokim, dydamisznym płomieniem.

Świeca z wosku pszczelego

 W GREEN NIGHT CANDLE do produkcji świec używamy wosku o najwyższej jakości, świece produkujemy sami, dzięki czemu możemy być pewni braku innych wosków takich jak parafina czy stearyna.

Ten romantyczny czas możesz spędzić z pięknymi świecami z drewnianym knotem, które będą palić się długie wieczory!

Obserwuj nas nas naszych socjalach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.