TYLE ZYSKU ILE ODZYSKU - ŚWIECE ZAPACHOWE
Knot drewniany Wosk kokosowy

Czy świece z wosku kosowego to fanaberia?

Świece są z nami od ponad 7000 lat, pierwsze świece zapłonęły w egipcie. Od razu pojawiło się pytanie, który wosk będzie najlepszy.

I choć poszukiwania jeszcze się nie skończyły, to obecnie (naszym zdaniem) jednym z najlepszych wosków do świec jest wosk kokosowy.

Świeca z wosku kokosowego powstaje przede wszystkim z wysokotopliwego oleju kokosowego. Wosk ten doskonale komponuje się z innymi naturalnymi, twardszymi woskami, tworząc zapierającą dech w piersiach świecę do palenia. Delikatny, nietoksyczny, w pełni naturalny aromat świec z wosku kokosowego jest po prostu niesamowity. 

Niewątpliwą zaletą świec kokosowych jest ich naturalność połączona z długim czasem palenia.

Poniżej wypisaliśmy niektóre z korzyści kokosowych świec.

Niewiarygodna estetyka

Kokosowe świece woskowe są niesamowicie piękne. Kolory wosku wahają się od śmietany do czystej bieli. Chociaż wosk można farbować  na dowolny kolor, jesteśmy zdania:

“Naturalność jest najpiękniejsza”.

świeca naturalna

Jeśli nie przepadasz za smakiem kokosu, a zapach ten zwyczajnie Cię drażni.                                                                              Nie musisz się o to martwić. Wosk kokosowy wykorzystywany do produkcji świec jest całkowicie bezwonny. Nie ma śladu palonego kokosa!

Musimy wam powiedzieć, że zasadniczo żaden płomień świecy nie będzie całkowicie wolny od sadzy. Jednak w porównaniu do sojowych i parafinowych odpowiedników, świece z wosku kokosowego palą się najczystsze.

Możesz być pewny, że prawie nie ma sadzy, dzięki czemu zachowasz czystość swoich mebli.

Wolno spalające się

Świecie kokosowe są wolno palące się i charakteryzują się doskonałym połączeniem się z zapachem. Ich zdolność do utrzymywania zapachów jest niewiarygodna.                                                                          Świece tę zapewnią Ci silne doznania, które będą trwać dłużej…

świeca naturalna

Standardowe świece woskowe spalają się w ciągu kilku godzin. Jednak Twoja świeca z wosku kokosowego będzie Ci służyć przez dłuższy i piękniejszy czas. 

Naprawdę łatwo można się zrelaksować wiedząc, że dostajesz więcej korzyści za swoje pieniądze.

Jak sama nazwa wskazuje, świece z wosku kokosowego otrzymujemy bezpośrednio z orzecha kokosowego. Te świece mają zagwarantowaną trwałość, ponieważ orzechy kokosowe są łatwo odnawialne. Dzięki temu są one lepsze od świec z wosku sojowego.

Nasze świece składają się w 100% z wosku kokosowego!                                                        Inni producenci często dodają wosk sojowy do swoich świec.

Kokosowe świece przez swoją niską temperaturę łatwiej rozpalić w porównaniu ze swoimi popularniejszymi konkurentami. To stwierdzenie tyczy się również świec z drewnianym knotem. Świece koksowe rozpalisz w kilka chwil i możesz delektować się relaksem w blasku płomienia. 

Jeśli jakość i łatwość użycia są dla Ciebie głównymi wyznacznikami przy nabywaniu świec woskowych, to nie szukaj dalej. Kokosowe świece woskowe są właśnie dla Ciebie!

Spróbuj naszych świec z wosku kokosowego, a nie będzie odwrotu- zakochasz się!

Dziękujemy za czas poświęcony na lekturę i życzymy lepszych świec!

Obserwuj nas nas naszych socjalach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.